TOYOTA
HARLEY auto-zastepcze24.pl
NEWSY
O FIRMIE
BLACHARNIA
LAKIERNIA
DIAGNOSTYKA
LINKI
KONTAKT

Godziny otwarcia:
pn-pt 7.30 - 18.00
sobota: 9.00 - 12.30
niedziela: nieczynne

DIAGNOSTYKA

Diagnostyka Microline 1800
Nowa ekonomiczna lina produktowa firmy Beissbarth. Systemy 1800 to wyjściowa linia komputerowych przyrządów do pomiaru geometrii kół pojazdu zbudowana w oparciu o czujniki CCD o zakresie 20o, pracująca w środowisku Windows XP Home Edition

Wymiana opon - urządzenie UNITROL

Kosztorysowanie napraw powypadkowych - Eurotax www.eurotax.pl


GEOMETRIA USTAWIENIA KÓŁ - NAPRAWA ZAWIESZENIA

Wzrastająca liczba wypadków samochodowych powoduje, że najważniejszym zagadnieniem, dla osób zajmujących się współczesną motoryzacją, jest bezpieczeństwo jazdy. Jednym z czynników mających wpływ na bezpieczną jazdę jest geometria ustawienia kół samochodu. Producenci samochodów ustalają optymalne wartości parametrów charakteryzujących ustawienie kół.

Utrzymanie ich w granicach tolerancji - to bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i ładunku, zwłaszcza przy większych prędkościach jazdy. Przeprowadzana okresowo kontrola ustawienia kół samochodu, za pomocą odpowiedniego przyrządu, umożliwia w porę wykrycie i usunięcie usterek, przez co wydłuża się okres użytkowania opon oraz zapewnia się ich równomierne zużycie. www.zss.pl/~moto/www_publikacje/publikacje07.htmWYMIANA TŁUMIKÓW

Przede wszystkim proponujemy Państwu układy wydechowe produkcji krajowej firmy "POLMOstrów". W swojej ofercie posiadamy również tłumiki firmy "Izawit" oraz "Ferroz". Tłumiki tych firm wykonane są z podwójnie aluminiowanej hutniczo blachy, pochodzącej z Niemiec oraz Szwajcarii. Na produkty te udzielamy rocznej gwarancji.

Dla bardziej wymagających klientów oraz w sytuacji gdy niemożliwe jest sprowadzenie części polskich, lub w przypadku auta nietypowego wykazujemy możliwość sprowadzenia asortymentów niemieckiej firmy BOSAL.

KATALIZATORY

Oferujemy Państwu uniwersalne katalizatory spalin firmy JMJ z Kalisza, które posiadają ceramiczny lub metaliczny wkład Kanadyjskiej firmy. Katalizatory te dobierane są według pojemności silnika, dzięki czemu można wmontować ten sam katalizator do wielu rodzajów samochodów i nie sprawia to żadnych problemów.

STRUMIENICE

Są to elementy, które dostępne są na rynku od niedawna. Zainteresowani są nimi głównie ci właściciele aut, którzy chcą coś zmienić w ich wydechu - chodzi tu głównie o poprawę wyprowadzenia spalin z układu wydechowego, dzieki czemu można zyskać do 5 koni mechanicznych.

ZŁĄCZA ELASTYCZNE

Są elementami, wprowadzonymi po 1990 roku, bez których żaden samochód nie może sie obejść. Są to tak zwane tłumiki drgań i zapobiegają one sytuacjom, w których cały układ wydechowy wpada w wibracje, co powoduje szybsze niszczenie zamontowanych elementów tego układu.

Projekt i Wykonanie Agencja Interaktywna e-Webline www.e-webline.net