TOYOTA
HARLEY auto-zastepcze24.pl
NEWSY
O FIRMIE
BLACHARNIA
LAKIERNIA
DIAGNOSTYKA
LINKI
KONTAKT
Zaproszenie na III Galicyjskie Spotkanie Opłatkowe
Kliknij aby zobaczyć plakat

Pragniemy serdecznie zaprosić Brać Motocyklową na "III Galicyjskie Spotkanie Oplatkowe" Mamy nadzieje, że oplatek, symbol pokoju i dobra, stanie się okazją do wspólnego przeżywania tej niezwykłej chwili odrodzenia nadziei i bliskości międzyludzkiej, jakim są Święta Bożego Narodzenia i obchody Nowego Roku.

Pragniemy ten szczególny moment roku uczcić spotkaniem z naszymi przyjaciółmi, bliższymi i dalszymi , których obecność sprawia, iż nasza codzienność nabiera głębokiego sensu i, jak mamy nadzieję, przyczynia się do budowania w świecie prawdy, dobra i piękna jak i również nawijania kilometrów.

Impreza rozpocznie się 22 XII 2007 o godz 18.00 - "Gospoda nad Rabą" przy ul Proszowskiej w Bochni.

Duchowo wzbogaci nas ks Waldemar. Spotkanie jak corocznie urozmaicone artystycznie. Oprócz chóru anielskiego Kapituły Ministrantów muzyczną część spotkania urozmaici nam wirtuoz gitary klasycznej.

Podczas spodkania odbedzie sie rownież kwesta na rehabilitacje dla naszego kolegi Tomka - w kwietniu 2007 w drodze do Chorwacji, na czeskiej autostradzie wjechał na Niego jadący z prędkością ok.150 km/h czeski samochód. W chwili obecnej Tomek jest po kilku operacjach i czekają go nastepne oraz długi okres rehabilitacji. Niestety ma bezwład od pasa w dół. Teraz zwracamy sie o pomoc do motocyklowego srodowiska.

Impreza jak corocznie z ograniczoną ilością miejsc !!!
REZERWACJA MIEJSC wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Cena wejsciówki zawiera :

- obfitą wieczerze Wigilijną
- część artystyczną
- znaczek "zlotowy"

Mozliwosc rezerwacji miejsc hotelowych w Gospodzie.

Impreza "Non Profit"

Zapraszam serdecznie

Marek "Marco" Rynowski kontakt telefoniczny 602 792 004

Projekt i Wykonanie Agencja Interaktywna e-Webline www.e-webline.net