TOYOTA
HARLEY auto-zastepcze24.pl
NEWSY
O FIRMIE
BLACHARNIA
LAKIERNIA
DIAGNOSTYKA
LINKI
KONTAKT
GALICYJSKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2008 - ZMIANY

"Wybryk" pogody zniweczy plan wyjazdu do Klasztoru. Z informacji wynika,że koledzy i koleżanki przybędą do Bochni bez względu na pogode , dwoma lub czterema kołami . Dla chętnych spotkania się po Mszy w koleżeńskim gronie, przygotowana będzie sala restauracyjna w hotelu Cold przy ul Storynka. / 300 m od koscioła /

Pogawędkom będzie towarzyszyć Videoprojekcja z III Galicyjskiego Spotkania Opłatkowego oraz reportarz z Bike Week Daytona 2008.

Szef kuchni będzie polecał swoje kulinaria.

Zapraszam serdecznie
Marek"Marco"Rynowski

GALICYJSKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2008

Kolejne Rozpoczęcie sezonu motocyklowego odbędzie sie tradycyjnie w bocheńskiej Bazylice w "Lany Poniedziałek" 24 marca 2008 o godzinie 12.00. Poświęcenie motocykli bedzie ostatnią częścią Mszy św.
W Prezbiterium wydzielone bedą miejsca siedzące dla Bikerów.Kaski składamy przed Ołtarzem.

Mszy św przewodniczył będzie kapelan motocyklistów ks Waldek Sosnowski

Przy dobrych warunkach pogodowych planowany jest wyjazd po Mszy do klasztoru Kamedułów na krakowskich Bielanach Klasztor utworzony został w 1604,a Zakonnicy są zobowiązani do pracy fizycznej, modlitwy, pokuty oraz życia pustelniczego, zachowując milczenie i zbierając się tylko na modlitwy oraz kilka razy do roku na wspólne posiłki. Lany poniedziałek jest dniem otwartym w klasztorze i udostępnionym do zwiedzania także kobietom.

Dojazd do klasztoru indywidualny !!

Przyjazd na Msze , bez wzgledu na warunki atmosferyczne zapowiedzieli Harleyowcy z Kielc, Mielca, Rzeszowa, Katowic, Zakopanego, Tarnowa, Krakowa oraz Gorlic.

Zbiórka do wspólnego wyjazdu na Msze od godz 10.00 u Marco / ul Hutnicza , na "plecach" Tankowni /

Zapraszam serdecznie
Marek"Marco"Rynowski

Projekt i Wykonanie Agencja Interaktywna e-Webline www.e-webline.net